Ponúkané materiály


ABS

ABS umožňuje tlač výrobkov vyznačujúcich sa vysokou tvrdosťou, odolnosťou voči nárazu a poškriabaniu. Možnosť vyhladenia povrchu acetónovou parou.

Tepelná odolnosť 94°

PETG

Umožňuje tlač výrobkov vyznačujúcich sa lepšou pevnosťou a húževnatosťou ako ABS.

Tepelná odolnosť 85°

NYLON

Polyamid je termoplast vyznačujúci sa vyššou pevnosťou, tuhosťou a taktiež odolný voči chemikáliám a vonkajším vplyvom a mechanickému opotrebeniu. Vhodný pre valivé a kĺzne súčiastky.

Tepelná odolnosť 170°CARBON

Umožňuje tlač objektov, vyznačujúcich sa vysokou odolnosťou voči nárazu aj pri nízkych teplotách, vysokú tepelnú odolnosť a vysokou tuhosťou. Tento materiál je na báze PETG a obsahuje 20% karbónových vlákien. Vhodný pre mechanické súčiastky a má krásny matný vzhľad.

Tepelná odolnosť 85°


PLA

PLA umožňuje vysokú kvalitu tlače aj v náročných detailoch. Vhodný na tlač veľkých aj malých objektov. Tlačové struny sú vyrábané v najširšej škále farieb, oproti iným materiálom.

Tepelná odolnosť 55°ASA

Nástupca ABS. Ideálny pre vonkajšie použitie z dôvodu vysokej UV stability a vonkajším vplyvom. Možnosť vyhladenia povrchu acetónovou parou. Ľahko brúsiteľný.

Tepelná odolnosť 96°
PC/ABS

Unikátna zmes polykarbonátu a ABS vytvára extrémne pevny a tvrdý materiál, odolný voči nárazu, samožhášavý a nehorľavý materiál. Chemická odolnosť, odolný voči dlhodobému zaťažovaniu.

Tepelná odolnosť 115°FLEX

Tento materiál je mäkký a pružný. Je podobný "gume". Má vyššiu pružnosť a je odolný proti oderu. Dostupný v dvoch rôznych variantách, ktoré udávaju mieru elastičkosti: TPE 32 (tvrdší) a TPE 88 (mäkší). Vysoko odolný, tlmí vibrácie.

Tepelná odolnosť 100°Kontakt

Martin Čáky
Hlavná 40/45
044 31 Sokoľ
+421 903 580 725
info@vytlacsvojsvet.sk